U-17 si v Portugalsku zahrala finále
Hľadáme nových partnerov
STRETNUTIE S FANÚŠIKMI
A AUTOGRAMIÁDA JE ZA NAMI, ĎAKUJEME

Vo štvrtok, 27/06/2024 sme sa s vami stretli v reštaurácii Prezo. Príhovor mál zástupca mesta Štefan Pčola a prezident klubu Ondrej Kavka. Stihli sme odovzdať ocenenie fans z ankety o najužitočnejšieho hráča sezóny pre Dávida Straku. Záver príjemného popoludnia zaobstarala autogramiáda hráčov FK Poprad. Ďakujeme aj spoločnosti KINGMEDIA za dokonalé služby !

Tabuľka III. LV 2024/25

Pos Team Pl SD Pts
1. FK POPRAD 0 0 0
2. ŠK Odeva Lipany 0 0 0
3. Novohrad Lučenec 0 0 0
4. FK Sp. Nová Ves 0 0 0
5. FTC Fiľakovo 0 0 0
6. Baník Kalinovo 0 0 0
7. Lokomotíva Košice 0 0 0
8. MFK Dolný Kubín 0 0 0

VÝSLEDOK HLASOVANIA FANS

SITE UPDATE / STRÁNKA SA AKTUALIZUJE / WAITING FOR NEW DATA

AKTUALITY Z KLUBU

More In Dorast  Klub  A-mužstvo

VIDEO REPORT

A-mužstvo preberá pohár pre víťaza IV. ligy Východ

Dekorovanie dorasteneckých výberov po ziskoch titulov a postupe

Video reportáž z víťazného zápasu s OFK SIM Raslavice

Video reportáž po víťaznom zápase s OŠK Rudňany

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY A MUŽSTVA

VÍŤAZI LIGY

FK Poprad Ultras Skandovači

"My tu ligu aj tak vyhráme

Ďakujeme našim skandovačom a fans za skvelú sezónu 2023/24 !

už 561 skandovačov

TOP MOMENTY