corporate_logo
FK POPRAD

Ženy skopírovali výsledok mužov

pondelok, 06.09.2021|Posledná aktualizácia 6.9.2021 00:10

Zvíťazili proti Považskej Bystrici 5:1 (2:1), hetrik zaznamenala Sedláková !

autor: Ján Jakubec, zdroj: fkpoprad.sk

FK POPRAD 5:1 MFK POVAŽSKÁ BYSTRICA

Hodnotenie trénerky Pajonkovej

Samozrejme ma výhra po dlhšom čase veľmi teší, teší ma to, že 3 body sú doma no body nie sú všetko. Ja osobne sa sústreďujem na predvedený výkon a na to čo na ihrisku predvádzame. Prvý polčas bol z našej strany aktívnejší a futbalovejší. Opäť sme o niečo viac plnili pokyny, ktoré sme si hovorili pred zápasom, či už na tréningoch alebo na predzápasovej príprave. No bolo tam veľa momentov, ktoré sme neriešili správne a ktoré sa musíme naučiť vyhodnotiť a vyriešiť správne a hlavne s väčším kľudom. Máme problém so zakončením, chyba nám efektivita a potrebujeme veľa šancí na strelenie gólu, čo musíme jednoznačne zlepšiť. Potešili ma dnes aj individuálne výkony niektorých žien, naša kapitánka Janka Sedláková strelila hetrik ale aj mladšie dievčatá, ktoré sa postupne zapájali do hry ukázali, že majú čo ponúknuť aj tímu žien. No keď to zoberiem z dlhšieho časového hľadiska a aj napriek tým dlhým pauzám a lockdownom, musím konštatovať, že sme o kus ďalej než sme boli, ideme správnym smerom čo je super. Verím, v tieto dievčatá a verím v to, že raz oslovíme našou hrou aj väčší počet fanúšikov, ktorým spríjemníme víkendové poobedie. Čaká nás ešte kopec práce ale ideme a chceme.

Góly : Brezinová, Tomčíková, Sedláková 3x

Menej sa už darilo ženám z U-19 a U-15, ktoré hrali následovne :

FC KOŠICE WU-19 5 :1 FK POPRAD WU-19
    FC KOŠICE WU-15 8:0 FK POPRAD WU-15

2021 FK Poprad & futbalnet.sk, all rights reserved | info@fkpoprad.sk
      Sportnet online
      Futbalový klub Poprad, Športová 2, 058 01 Poprad IČO: 37941976 | IČ DPH: SK 2021866132 | 0905 512 406