streda, 13.10.2021|Posledná aktualizácia 13.10.2021 09:54

Ani ženám sa cez víkend nedarilo, keď tímom z Košíc a Prešova podľahli vo všetkých troch prípadoch

Ukončené
    30 divákov
    FC KOŠICE

Frederika Pajonková, trénerka žien po zápase :

Vedeli sme, že nás čaká asi najťažší zápas momentálne v 2. lige žien, Košice majú postupové ambície. Zápas sa začal pre nás veľmi dobre keď sme skórovali v 8 minúte. Neskôr už bola citeľná prevaha súpera, hlavne v druhej polovici prvého polčasu nás súper zatlačil kedy sme aj inkasovali gól, ale to už je naša tradičná 15-20 minútovka, počas ktorej v každom zápase povolíme. Súper nás absolútne prevalcoval v strede a preto nám neostalo nič iné ako nakopávať lopty za obranu súpera. Druhý polčas sa mi paradoxne páčil z našej strany viac aj keď sme v ňom inkasovali 2 góly. Košice majú v tíme niekoľko veľmi šikovných individualít, ktoré sú na tom dobre nielen po futbalovej stránke ale majú už nazbierané skúsenosti, ktoré sú v zápasoch neoceniteľné.

Potešila ma snaha naších dievčat, bojovali čo im sily stačili no bohužiaľ to na Košice tento krát nestačilo. Chcem vyzdvihnúť našu dvojku, obrankyňu Michaelu Lehotskú a útočníčku Martinu Farkašovskú, ktoré už druhý zápas po sebe skórovali. Tak isto ďakujem asistentke Adriane Kubusovej, ktorá celý zápas odkoučovala a ja som sa tak mohla sústrediť na svoj výkon v bráne