nedeľa, 29.08.2021|Posledná aktualizácia 29.8.2021 18:02

VÝSLEDKY :

MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE 3:2 FK POPRAD
    FK POPRAD WU-19 0:8 PARTIZÁN BARDEJOV WU-19
    FK POPRAD WU-15 0:9 PARTIZÁN BARDEJOV WU-15

Ženské áčko dlho siahalo na dobrý výsledok, mladšie kolegyne sa na trávniku zatiaľ hľadajú, no snaha sa nedá uprieť, len tak ďalej! Zápas žien zhodnotila trénerka / brankárka v jednej osobe Frederika Pajonková :

Popradské ženy odohrali 1. kolo II. ligy
    zdroj: fkpoprad.sk

Mrzí ma táto prehra o to viac, že sme väčšinu času hrali na súperovej polovici. No futbal sa hrá na góly a tých dalo viac družstvo Michaloviec. Po polčase sme viedli 2:1 no druhý polčas súper po individuálnych únikoch a peknej hlavičke domácej kapitánky skóre otočili.

Bohužiaľ letná príprava nám absolútne nevyšla, pretože väčšina dievčat bola na brigádach, dovolenkách atď... no nechceme sa vyhovárať futbal je karma ako sa hovorí a tento zápas nám pekne ukázal to, že ak nebudeme makať nebudeme vyhrávať. Vďaka tomuto zápasu vieme ďalej na čom pracovať.