(1:1)
    Ukončené
    50 divákov

Michal Mičko, U-17 :

Na ihrisku s umelou trávou v T. Lomnici sme privítali kvalitný tím z Ružomberka, s ktorým sme na jeseň prehrali 5:0, takže sme mu mal čo vracať. Pripravovali sme sa zodpovedne a rovnako tak sme aj pristúpili k samotnému zápasu. Odohrali sme veľmi kvalitný prvý polčas, keď sme išli do vedenia zásluhou krásneho gólu, keď sa po rohu hlavou presadil Jaro Jakubčo. Súpera sme zásluhou dobrej hry v defenzíve nepustili do vážnejšej šance. V druhom polčase hráči z Ružomberka zvýšili aktivitu a nechali sme sa zatlačiť. Výsledkom tlaku bol vyrovnávací gól na 1:1. V posledných 10 minútach sme hráčov nabádali k vyššiemu napádaniu. Odmenou za to bola akcia v 90. minúte, o ktorú sa postarali striedajúci hráči Maťo Gonda, Oliver Birošík a Aďo Zavacký, keď posledný menovaný bol pred bránou faulovaný. Nariadený pokutový kop premenil navrátilec Domino Orság. V zápasoch sa opierame o tímovú prácu, k dispozícií sme mali až 19 hráčov, ktorí boli pripravení zasiahnuť do hry. Víťazstvo je zásluha všetkých!

Jozef Štofko, U-16 :

V úvode zápasu nám chýbal lepší pohyb a dôraz v osobných súbojoch. V 15. minúte sme sa po peknej kombinácií dostali do vedenia. Bohužiaľ už o pár minút sme po zle bránenej štandardnej situácií inkasovali. V 2. polčase nám rozhodca dal po veľmi spornej situácií možnosť pokutového kopu, ktorý sme bohužiaľ nepremenili. Následne sa rozhodca zrejme zľakol zopár nespokojných rodičov z Ružomberka, ktorý pokrikovali na rozhodcu dovtedy, kým im neodpískal ešte komickejší "faul". Ružomberok pokutový kop premenil a nám neostavalo nič iné, len vrhnúť všetky sily do útoku. V posledných 15-tich minútach sme hrali vabank, súper sa dostával do viacerých rýchlych útokov, z ktorých jeden premenil a rozhodol o svojom víťazstve. Naše mužstvo odohralo slušný zápas, bohužiaľ s nešťastným koncom pre nás. Rozhodli pokutové kopy - my sme nedali a tak sme prehrali. Súperovi gratulujem k víťazstvu.