fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Ako začať? Každý športový článok má nejaký začiatok i koniec, ale teraz naozaj neviem ako na to.

Športoviská osireli, športový svet sa prakticky úplne zastavil. Namiesto športových výsledkov počúvame z každej strany nové a nové informácie o šíriacej sa pandémii. A či to chceme počúvať alebo nie, musíme, lebo sa to týka každého z nás. My, športoví fanatici, pre ktorých je šport celodennou drogou, sme v tom namočení rovnako ako aj tí ostatní. Verte mi, že aj tí najväčší odporcovia športu, lebo sú aj takí, by teraz dali všetko za to, aby mohli počúvať správy zo športu a nie o koronavíruse, ktorý zasiahol celý svet.

FK Poprad fans
FK Poprad fans

Buďme preto zodpovední a začnime každý od seba. Ak budeme ťahať za jeden koniec povrazu, môžeme to zvládnuť a eliminovať škody. Každému z nás predsa záleží na tých najbližších a keď k tomu pristúpime všetci zodpovedne, môžeme tento boj vyhrať. A vyhrať predsa chceme všetci.

Áno, viem, mal by som vás na týchto stránkach informovať o športovom dianí v našom (vašom) FK Poprad, ale tentoraz sa vám (nám) prihováram inak. Mohol by som písať ďalej a ďalej, ale menej je niekedy viac. Preto vás (nás) prosím iba o jedinú vec – správajme sa zodpovedne a konajme tak ako máme – berme ohľad na toho druhého, lebo iba vtedy to zvládneme.

Veď všetci sa chceme čo najskôr vrátiť späť do normálneho života a my, športoví fanatici, na športoviská, preto ťahajme za jeden koniec povrazu, lebo iba vtedy to spoločne všetci zvládneme.

X