corporate_logo
logologo_small
FK POPRAD

Súperi dorastu nad naše sily

nedeľa, 10.04.2022|Posledná aktualizácia 10.4.2022 13:32

Všetky tri dorastenecké mužské výbery s prehrami

MFK Dukla Banská Bystrica
    08.04.2022
    Štadión Štiavničky - UT (Banská Bystrica)
    (3:0)
    50 divákov
    MŠK Žilina
    09.04.2022
    Štadión MŠK Žilina - UT (Žilina)
    (1:1)
    25 divákov
    MŠK Žilina
    09.04.2022
    Štadión MŠK Žilina - UT (Žilina)
    (2:1)
    20 divákov

Prinášame vám hodnotenia trénerov dorastu :

U-16
    Výsledok: 4:1
    Gól: Melikamt

Hodnotenie trénera Jozefa Štofka: "V úvode zápasu nám chýbal pohyb a dôraz v osobných súbojoch. Súper bol všade o krok vpred, smerom dopredu sme toho veľa nevymysleli. Pred prestávkou sme nám podarilo streliť gól, ktorým sme sa trochu dostali do hry. Chlapcov sme sa snažili v polčasovej prestávke nabádať k zlepšenému výkonu, no ani v 2. polčase sme sa do zápasu herne nedostali. Súper dobre držal loptu, smerom dopredu nám veľa nedovolil. S náším výkonom nie som spokojný, viacero hráčov podalo podpriemerné výkony. Verím, že sa to v ďalších zápasoch zlepší. Súperovi gratulujem k zasluženému víťazstvu.

U-17
    Výsledok: 4:2
    Góly: Hanečák, Lisý

Hodnotenie trénera Michala Mička: Do Žiliny sme cestovali s cieľom podať kvalitný výkon a priniesť nejaké body. Opäť sme cestovali vlakom, čo sa nám osvedčilo ako výborný spôsob dopravy. Zápas sa odohral na hlavnom štadióne. Do prvého polčasu sme vstúpili nekoncentrovane a po prvom varovaní, prišlo druhé po ktorom sme inkasovali, 1:0 pre domácich. Hráči však ukázali charakter a proti silnému súperovi aj svoje kvality. Po pol hodine hry sme vyrovnali keď po rýchlom prechode skóroval Filip Hanečák 1:1. Chvíľu na to bol výborne hrajúci Filip Hanečák z môjho pohľadu nedovolene zastavený domácim hráčom v pokutovom území, no hlavný rozhodca sa zľakol a penaltu neodpískal. V druhom polčase sa hra vyrovnala, snažili sme sa byť zodpovední v obrannej fáze. Avšak v závare pred našou bránou a niekoľkých osobných súbojoch sa lopta odrazila od ruky nášho hráča, rozhodca tentoraz neváhal ani sekundu a odpískal prísnu penaltu, na ktorú si brankár Michal Kováčik siahol ale lopta prešla až do siete - 2:1 pre domácich. Nám sa po niekoľkých sľubných príležitostiach nepodarilo vyrovnať a tak sa k slovu dostala Žilina, keď nádhernou strelou do šibenice brány zvýšila na 3:1. Zbrane sme ale nezložili a po rohovom kope odrazenú loptu napálil spoza šestnástky do siete Kristián Lisý - 3:2. Nádherný futbalový moment! Do poslednej minúty sa Žilina triasla o body, zdržovaním a jednoduchou hrou. Žiaľ, nepodarilo sa nám vyrovnať a v poslednej sekunde po chybe v obrane sme inkasovali na konečných 4:2. Výkon našich hráčov mal slušné parametre, avšak nevyhli sme sa nepresnosti a technickým chybám. Remíza by bola určite spravodlivejšia.

U-19
    Výsledok: 0:10

Hodnotenie trénera Pavla Kubusa: Po minulotýždňovom dobrom výkone v Košiciach, sme pred zápasom verili v dobrý výsledok. Bohužiaľ zápas sa pre nás skončil hotovou katastrofou. Už po prvom polčase sme po hrubých chybách a nedôraze v osobných súbojoch prehrávali 3:0. Po prestriedaní v polčasovej prestávke, sme mali v úvode druhého polčasu veľkú šancu na zníženie, ale Rybovič sám pred brankárom nedal. To čo sa udialo od 65. minúty sa nedá inak hodnotiť ako blamáž. Skoro každá akcia súpera hrozila gólom. Naši hráči boli odovzdaní, hrali bez kontaktu v osobných súbojoch. To všetko vyústilo do veľkého debaklu. Som veľmi sklamaný.

Mohlo by vás zaujímať

Opustil nás tréner našich dievčenských výberov Milan Ilavský

11.5.2022

Dorast bojoval s DAC Dunajská Streda