fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Podpora od sponzorov a partnerov klubu je neoceniteľná. Ďakujeme všetkým úžasným firmám a ľuďom, ktorí nám pomáhajú ťahať popradský futbal na vyššiu úroveň. Práve vďaka našim sponzorom sa nám podarilo dosiahnuť viacero mét a cieľov na našej ceste za špičkovým futbalom pod Tatrami.

Popradskí hráči a hráčky majú oveľa lepšie zázemie a podmienky na prípravu, čo sa odráža aj na výsledkoch. Tréneri a asistenti majú kvalitnejšie prostriedky na zlepšovanie hry. Hráčov a hráčky klubu vieme podporiť aj materiálne, výstrojou, kondičnými tréningami spojenými s teambuildingom.

Organizujeme viaceré turnaje, futbalové súťaže, festivaly, kempy a podujatia. Čoraz viac detí sa aktívne zapája do aktivít klubu, či už prostredníctvom rozrastajúcich sa futbalových tried v ZŠ Poprad-Veľká alebo v rámci voľnočasových aktivít.

Naše aktivity si veľmi cenia aj rodičia, najväčší fanúšikovia mladých talentov. Takisto klubu pomáhajú, podporujú nás a my si to veľmi ceníme a ďakujeme.

Podporte popradský futbal!

Práce s klubom je ešte veľa a budeme veľmi radi, keď sa aj vy pridáte k nám a pomôžete s dobrou vecou. Futbal je krásna hra, ktorá teší hráča, trénera i diváka. My v FK Poprad veríme a vieme, že teší aj sponzora.

Ako poďakovanie za podporu a pomoc svojím sponzorom vieme ponúknuť prezentáciu na lukratívnych reklamných priestoroch – na zápasoch, turnajoch, podujatiach, v magazíne FK Poprad, na bilboardoch k podujatiam FK Poprad, na webovej stránke fkpoprad.sk… Vždy k sponzorom pristupujeme individuálne a sme otvorení nápadom 🙂

Futbal v Poprade potrebuje pomôcť a na oplátku vie pomôcť aj vám, zviditeľniť sa a rozšíriť svoje siete. Dajte nám o sebe vedieť, radi sa s vami stretneme a veríme, že nájdeme spoločnú reč.

Pre viac informácií ohľadom sponzoringu a podpory FK Poprad, prosím, kontaktujte:

Mgr. Ladislav Eliáš
0908 098 916
ladislav.elias@fkpoprad.sk

Ďakujeme partnerom a sponzorom klubu

Generálny partner FK Poprad:

Ritro Invest - generálny partner FK Poprad

Sponzori a partneri:

Sponzoring 2

 

X