fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Kvalitnejší a lepší futbal pre popradského fanúšika, to je naše motto. Každý hráč i člen realizačných tímov a vedenia pracuje na tom, aby sme si v Poprade mohli užívať skutočné futbalové lahôdky. Náš veľký cieľ sme si rozmenili na menšie kroky.

Postup Áčka do 1. slovenskej ligy

Hlavným cieľom FK Poprad je dostať sa s naším hlavným tímom do prvej slovenskej futbalovej ligy. Popradským fanúšikom chceme priniesť ešte kvalitnejšie futbalové zážitky s top tímami Slovenska.

Už v tejto sezóne 2016/2017 sme mali tú česť privítať na domácom trávniku niekoľko futbalových lákadiel v rámci Slovenského pohára. Predstavenie slovenských futbalových hviezd ocenili aj fanúšikovia.

Nová tribúna na štadióne Poprad-Veľká

V roku 2017 chceme vybudovať novú tribúnu na štadióne vo Veľkej, kde hrávajú deti a mládež, ženy i naše béčko. Projekt novej tribúny, ktorá poteší fanúšikov i rodičov je už v štádiu rokovania s Mestom Poprad.

Týmto projektom reagujeme hlavne na potreby fanúšikov mládeže a detí, keďže hrávajú primárne na tomto popradskom štadióne.

Postup U17 a U19 do 1. ligy

V sezóne 2015/2016 sa naše dva mládežnícke tímy prebojovali až do barážových zápasov o postup do 1. ligy. V tejto sezóne chceme budovať na fantastických výsledkoch, nadšení a príprave pod vedením špičkových trénerov.


Splnili sme

„Futbal je mojou srdcovkou už od detstva a som veľmi nadšený z posledných zmien v Poprade. Skutočne, pod novým vedením sa tento šport dostal na oveľa vyššiu úroveň. Držím palce a teším sa na každý zápas!“

fanúšik Jozef, Poprad-Spišská Sobota

Splnili sme už…


Licencia Útvaru talentovanej mládeže

V sezóne 2015/2016 sa nám podarilo splniť všetky podmienky pre získanie licencie ÚTM. Vďaka nej máme viac prostriedkov pre zabezpečenie lepších podmienok pre šikovných a talentovaných mladých hráčov a hráčky.

Pravidelný Magazín FK Poprad

Od sezóny 2015/2016 pravidelne vydávame na každom domácom zápase Áčka moderný dizajnový magazín. Fanúšikovia v ňom nájdu aktuálne informácie z klubu, zo všetkých tímov, z trávnika i mimo neho.

X