fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Michal Mičko nám včera, počas Jarného turnaja predprípraviek, predstavil ako šéftréner našich najmladších chlapcov novinku, ktorá by mala priniesť viac chuti, odvahy a radosti z futbalu všetkým zúčastneným.

Doposiaľ mali turnaje predprípraviek, teda kategórií U7 a U8, stále svoju víťaznú školu. Tentokrát sa výsledky nezapisovali a tak sa tréneri aj chlapci mohli naplno vyhnúť čo i len najmenším taktickým pokynom v prospech umiestnenia a užiť si hru bez obáv o tabuľkové východiská.

Víťazom sa tak stal naozaj každý a všetci chlapci boli odmenení, ako je na týchto turnajoch zvykom. Za posledný rok sa zorganizovali už štyri takéto turnaje, no tento prilákal na tribúnu azda najväčšiu návštevu z radov rodičov, starých rodičov, či fanúšikov najmenších futbalistov. Turnaje predprípraviek si teda aj medzi rodinnými príslušníkmi malých futbalových nádejí získavajú svoje miesto.

Turnaja sa v popradskej Aréne, 2. 3. 2017 opäť zúčastnili školy z Popradu v zastúpení: ZŠ Veľká, ZŠ Tajovského, ZŠ Dostojevského, ZŠ Jarná a Letná, ZŠ Komenského.

 

X