Zápas roka majú pred sebou hráči nášho A-mužstva, keď v sobotu od 18.30 hod. hostia v NTC Poprad lídra druhej ligy FK Pohronie. Do konca súťažného ročníka ostáva posledných päť kôl, v hre je teda ešte 15 bodov. Bielo-modrí orli sú v tabuľke na druhom mieste s trojbodovým náskokom pred treťou Skalicou. Tá včera prehrala v šlágri kola v Žiari nad Hronom 0:3. Náskok Pohronia pred našim tímom tak narástol na šesť bodov. Pred sobotňajším dlho očakávaným duelom sme oslovili štyroch lídrov nášho mužstva na všetkých postoch.

FK Poprad - Pohronie
Na jeseň sme prehrali s Pohroním 1:2

Adrián Knurovský (brankár): „Podľa mňa to bude veľmi ťažký zápas, bude sa hrať opatrný futbal. Pre nás bude veľmi dôležité víťazstvo. Bol by som spokojný určite s tromi bodmi.“

Lukáš Horváth (obranca): „Očakávam kvalitný zápas pred plným hľadiskom, samozrejme, s pozitívnym výsledkom pre nás.“

Štefan Zošák (záložník): „Určite to nebude ľahký zápas, keďže nás čaká líder tabuľky, ktorý je dlhodobo prvý. No, ak chceme pomýšľať na to, aby sme ich ešte predstihli, tak nič iné ako víťazstvo neprichádza do úvahy, keďže kôl je stále menej a menej.“

Stanislav Šesták (útočník): „Spokojný budem, keď zvíťazíme po dobrom výkone, aby sme aj spoločne s našimi fanúšikmi mali po zápase dobrý pocit a tešili sa z troch bodov. Očakávam vyrovnaný zápas proti kompaktnému mužstvu, ktorému bude stačiť hrať na remízu. Verím v našu silu a na zápas sa veľmi teším.“