fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Vedenie FK Poprad podpísalo sponzorskú zmluvu s akcivou spoločnosťou Tatramat. Po 2 rokoch spolupráce sa obe strany dohodli na predĺžení na ďalšie obdobie. Predstavenstvu Tatramatu v mene klubu ĎAKUJEME.

Roman Dvorčák, prezident FK Poprad:

„Nesmierne ma teší, že v a.s.Tatramat našiel klub dlhodobého partnera. Je to jeden z najväčších zamestnávateľov v našom regióne, ale jeden z mála, ktorý si uvedomuje aj spoločenskú zodpovednosť firiem. Dnes žijeme v dobe, keď nie je v móde podpora športu alebo kultúry. O to viac si treba ceniť každú podporu. Vážim si prístup predstavenstva a akcionárov Tatramatu k nášmu regiónu. Páni Miško, Ovšonka a Kozler si zaslúžia úctu za všetko, čo pre podtatranský región spravili. Ja osobne si vážim, je FK Poprad je súčasťou ich aktivít.

Ďakujem im aj za to, že stáli pri zrode občianskeho združenia Pre futbal, ktoré takisto podporuje FK Poprad a ktorého členmi sú dodnes. Aj vďaka nim je dnes FK Poprad významným klubom na východe Slovenska s rastúcim kreditom. Aj vďaka nim dnes môže na ihriskách hrať futbal 250 detí.“

X