FK Poprad


Oficiálna stránka

Kamil, ďakujeme!

Bývalý slovenský futbalový reprezentant Kamil Kopúnek a vedenie FK Poprad sa po vzájomnej dohode rozhodli na predčasnom ukončení vzájomnej spolupráce. Hoci mal Kopúnek zmluvu v Poprade na dlhšie obdobie, obe strany sa dohodli na jej predčasnom rozviazaní.

Pred úvodným výkopom sobotňajšieho zápasu 5. kola druhej ligy doma proti Lipanom (7:0) sa uskutočnila milá slávnosť. Vedenie FK Poprad na čele s prezidentom klubu Romanom Dvorčákom poďakovalo Kamilovi za jeho pôsobenie pod Tatrami. Kamil obdržal dres FK Poprad i darčekový kôš a rozlúčil sa so svojimi spoluhráčmi i divákmi na tribúne.

Kamil Kopúnek
Kamil Kopúnek

„Keď som prišiel do Popradu, vôbec som nepoznal týchto chlapcov. Po mesiaci – dvoch sme dali dokopy super partiu. Veľmi pekne im ďakujem, vytvorili mi tu veľmi pekné prostredie, celý klub, od jeho prezidenta počnúc. Cítil som sa tu veľmi dobre a je mi teraz trošku ťažko,“ prezradil nám Kamil Kopúnek a k svojej budúcnosti dodal: „Uvidíme, čo bude ďalej. Sú všelijaké šumy, či už pôsobenie v Iráne alebo iné možnosti. Teraz si to musím nechať prejsť hlavou, mám tam aj iné ponuky. Uvidím, či ešte budem hrať futbal alebo sa budem venovať tomu, čo mám rozbehnuté v Trnave.“