fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Dnes poobede sa definitívne rozhodlo o tom, že zajtrajší zápas druhej ligy medzi domácim FC Košice a FK Poprad sa uskutoční. Pravda, za predpokladu, že to umožní terén v košickom Čermeli a hlavný rozhodca pred úvodným výkopom uzná hraciu plochu za spôsobilú. Existuje ešte alternatíva preloženia stretnutia, ak by sa vplyvom nepriaznivého počasia zhoršil stav ihriska počas dnešnej noci. V tom prípade by sa duel odložil zajtra ráno. Táto možnosť je však málo pravdepodobná a o osude zápasu sa tak zrejme rozhodne až pár minút pred jeho začiatkom, ktorý je v metropole východu naplánovaný na 14.30 hod. Potvrdil nám to predseda komisie pre riadenie druhej ligy Miroslav Richtárik.

FK Poprad - Košice
Na jeseň sme Košice porazili 3:2

sústrediť sa na seba

Po stredajšom pohárovom zápase v Dunajskej Strede to vyzeralo, že sobotňajší duel v Košiciach sa hrať nebude. Dnes sa ale situácia zmenila a tak sa naše A-mužstvo musí fyzicky i mentálne nastaviť na zajtrajší súboj. Nečaká nás nič jednoduché, po jeseni deviaty celok tabuľky má svoju kvalitu a netají sa vyššími ambíciami.

„Teraz sa už musíme naplno sústrediť na ligu, ktorá je pre nás priorita, pohár je už za nami. Chceme predvádzať peknú hru a robiť dobré výsledky. Sledovali sme výkony a výsledky Košíc v príprave, myslím si, že aj oni si všímali nás. Dôležité je, aby sme sa sústredili na seba a podali ten výkon, ktorý od nás vyžadujú tréneri. Vtedy by to malo byť v poriadku,“ povedal nám brankár Ján Malec, ktorý podal v Dunajskej Strede výborný výkon a potvrdil oprávnenosť svojej nominácie na toto pohárové stretnutie. „Konkurencia nás posúva vpred. Všetci traja brankári, čo sme v klube, chceme byť jednotkami. Jedine férový súboj nás posunie dopredu, aby sme všetci boli oporami pre náš klub,“ zdôraznil náš najskúsenejší gólman.

X