FK Poprad


Oficiálna stránka

Na bronzovom stupienku skončili mladší žiaci FK Poprad kategórie U12 na sobotňajšom halovom turnaji mladších žiakov v Kežmarku. Na podujatí sa predstavilo šesť tímov z východného Slovenska (1. MFK Kežmarok U13, FK Noves Spišská Nová Ves U12, FAMT Prešov U12, Odeva Lipany U13, Tatran Ľubica a FK Poprad). Hralo sa systémom každý s každým, 1 x 20 minút. Bielo-modrí odohrali turnaj s vyrovnanou bilanciou dve víťazstvá (Ľubica, Lipany), jedna remíza (Prešov) a dve prehry (Sp. Nová Ves, Kežmarok).

FK Poprad U12
FK Poprad U12 skončil v Kežmarku na 3. mieste

Výsledky FK Poprad:

FK Poprad – FK Noves Spišská Nová Ves 0:1

FK Poprad – 1. MFK Kežmarok 0:1

FK Poprad – FAMT Prešov 0:0

FK Poprad – Tatran Ľubica 4:1

Góly: Joštiak, Schutz, Vodehnal, Kroták.

FK Poprad – Odeva Lipany 1:0

Gól: Kroták.

Konečné poradie:

1. MFK Kežmarok

2. FK Noves Spišská Nová Ves

3. FK Poprad

4. FAMT Prešov

5. Odeva Lipany

6. Tatran Ľubica

FK Poprad U12: Filip Bielený, Jozef Hromják, Matúš Andrew Schutz, Adam Baláž, Jakub Kolesár, Philip Yanick Kroták, Nikolas Fedorko, Samuel Joštiak, Marko Vodehnal, Mark Kundis, Hugo Barla, Dávid Pafko – brankár.

Radovan Novák (tréner FK Poprad U12): „Turnaj v Kežmarku nám príjemne spestril prípravné obdobie. Mohli sme dať priestor ďalším hráčom ukázať svoje schopnosti v hale. Spokojnosť môže byť s nasadením a hrou, ktorú sme sa snažili prezentovať, ale veľká nespokojnosť bola s našou koncovkou. V každom zápase sme si vypracovali množstvo šancí, no zlyhávali sme na nekvalitnom zakončení. Veľmi potešujúce je, že chlapci sa to snažili prelomiť v každej možnej príležitosti. Aj napriek trápení v koncovke sme dokázali zabojovať o stupeň víťazov a umiestnili sme sa na treťom mieste. Aj touto cestou chcem poďakovať domácemu tímu za skvelú organizáciu turnaja a príjemné prostredie.“