fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Dražba reprezentačného dresu Stana Šestáka

Šport, futbal nevynímajúc, by mal ľudí predovšetkým spájať a patrí k nemu aj charitatívna činnosť. FK Poprad v tomto smere nie je výnimkou a tiež chce pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. O čo presne ide? Čítajte ďalej.

Kto by nechcel mať doma originálny reprezentačný dres Stana Šestáka? A nie hocijaký, ale taký, v ktorom sa predstavil na majstrovstvách sveta!

Stano Šesták sa rozhodol venovať do aukcie veľmi vzácny dres, ktorý je len jediný na svete. Je to originálny dres, v ktorom 24.6.2010 odohral zápas proti Taliansku na Majstrovstvách sveta v Afrike. Zápas sa skončil 3:2 pre Slovensko. Dres je zarámovaný a Stano ho po vydražení vlastnoručne podpíše.

Keďže v mládeži i A-tíme máme viacero hráčov z Prešova a Stano takisto pochádza z okolia Prešova, rozhodli sme sa výťažok z tejto dražby venovať na transparentný účet vytvorený pre podporu ľuďom, ktorí prišli o svoje domovy po výbuchu plynu v Prešove.

Stano Šesták: „Chcel by som venovať do dražby pre mňa veľmi dôležitý artikel, originálny dres z pôsobenia na MS 2010 v JAR zo zápasu proti Taliansku, v ktorom som nastúpil a postúpili sme zo skupiny. Chceme tým pomôcť ľuďom, ktorí majú za sebou veľmi nepríjemnú záležitosť. Pre mňa osobne je to veľmi cenný artikel. Preto dúfam, že bude mať vyššiu hodnotu a že tými peniazmi dokážeme pomôcť ľuďom, ktorí tam ostali v núdzi.“

Dražba sa končí 30.12.2019 o 23:00.

Stano Šesták dres
Stano Šesták
X