fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Chceš aj ty hrať profesionálny futbal a trénovať pod vedením skúsených trénerov? Súťažiť v lige, na turnajoch či futbalových festivaloch? Pridaj sa do FK Poprad a užívaj si skvelú tímovú atmosféru s kamarátmi v detských a mládežníckych tímoch klubu.

Lovíme talenty - FK Poprad

Zastrešujeme až 15 tréningových skupín prípraviek od kategórie U7 až po U11. FK Poprad spolupracuje so ZŠ A. V. Scherffela, kde sú vytvorené športové triedy so zameraním na futbal od 5. ročníka. Talentové skúšky do týchto futbalových tried prebiehajú na jar, nábor do prípraviek prebieha celoročne. Sledujte náš web či Facebook pre aktuálne informácie. Samozrejme, detský či mládežnícky futbal môže hrať žiak každej školy v Poprade.

Športové triedy na ZŠ A. V. Scherffela poskytnú mladým talentom všestrannú pohybovú prípravu vrátane gymnastiky, atletiky, plávania i doplnkových športov a špeciálnych tréningov zameraných na individuálnu loptovú techniku. Samozrejme, veľmi dôležitou súčasťou prípravy žiakov v športových triedach sú aj výsledky v škole. Vzdelanie mladých talentov je v FK Poprad na prvom mieste.

Lovíme talenty - FK Poprad

V kategóriach U7 a U8, ktoré trénujú na základných školách (A.V.Scherffela, Tajovského, Dostojevského, Letná, Jarná, Komenského) sa trénuje 2x za týždeň a členský príspevok je 15 euro. Tréningový proces kategórií U9, U10, U11 prebieha v areály futbalového štadiónu FK Poprad vo Veľkej a to 3x za týždeň.

Všeobecne tréningy detí a mládeže bývajú v poobedňajších hodinách. Pre prípravky tréningové obdobie prebieha od augusta do decembra a od polovice januára do polovice júna.

Lovíme talenty - FK Poprad

V priebehu roka sa kategórie U8 až U11 okrem turnajov VsFZ zúčastňujú aj iných turnajov či už na Slovensku, alebo u najbližších susedov v Poľsku, Česku.

O čo sa postará FK Poprad:

  • profesionálni tréneri a asistenti
  • tréningové plochy
  • tréningové pomôcky (lopty a pod.)
  • doprava na turnaje VsFZ
  • štartovné na komerčné turnaje

O čo sa musí postarať mladý futbalista a jeho rodič

  • chodiť pravidelne na tréningy 🙂 (doprava na tréningy)
  • vhodné tréningové oblečenie na každé počasie a obuv do haly a na trávu /kopačky, turfy/
  • podľa situácie príspevok na komerčné turnaje – príspevok na ubytovanie či stravu

Viac informácií o futbalových triedach a prihláškach vám rád poskytne náš športový riaditeľ mládeže

Jozef Olejník
0903 123 305
jozef.olejnik@fkpoprad.sk

Alebo prihláste mladý talent cez online formulár:

Ahojte futbalisti z FK Poprad!

Volám sa , mám rokov a chcel by som kopať spolu s vami za Poprad.

Futbal som doteraz hrával...

Prosím, kontaktujte telefonicky na / emailom na .

A chcem vám ešte povedať...

Veľmi sa teším na to, že budem môcť hrať vo svojom obľúbenom tíme!

X