Bleskovky
Podarilo sa ! FK Poprad sa po roku vracia do III. ligy, mládež získava štatút akadémie a vracia sa medzi slovenskú top elitu !

18. kolo

FK Kozmos 0:4 FK Poprad
Góly: Suchanovská, Dzurilová, Farkašovská, Sedláková

Ženy vycestovali na nedeľňajší zápas do Devínskej Novej Vsi, kde odohrali 18.kolo jarnej časti. Na ihrisku ich privítali súperky z Futbalovej komunity Kozmos. Z Bratislavy si so sebou po výhre 0:4 priviezli domov 3 body.

Zhodnotenie zápasu od hračky Júlie Dzurilovej:

Zápas v Devínskej Novej Vsi sme nezačali zrovna najlepšie. V úvodných 20 minútach nás súper držal na našej polovici. Aj napriek tomu, že sme do polčasu vo väčšej miere útočili my a vyhrávali 0:1 po vlastnom góle, v gólových šancách sa nám opäť nepodarilo presadiť. Taktiež nám chýbala presnosť prihrávok, kedy sme veľmi jednoducho strácali loptu. Cez polčas sme si vypočuli kritiku od trénera, ktorú sme asi potrebovali, keďže naša hra nespĺňala to, čo sme si pred zápasom povedali. Aj napriek výraznej kritike, sme nevešali hlavu, ale o to viac sme chceli zabojovať a ukázať, že vieme a chceme hrať našu hru. V druhom polčase sme boli dominantnejšie a vedeli sme podržať loptu. Po druhom góle z pokutového kopu sme hru ukľudnili a snažili sa z hry vyťažiť čo najviac možných gôlovyčh šancí. Naopak, súperky sme nepustili do žiadnych vážnych situácii. V konečnom dôsledku sme s výsledkom spokojné, no stále neprestávame na sebe pracovať, aby sme dokázali na ihrisku podať nie len tímový výkon, ale aj individuálny.