Bleskovky
A-mužstvo už na čele tabuľky po zaváhaní Loky v Raslaviciach ... z titulov sa naplno tešia dorastenci ... Áčko povedie do konca sezóny Michal Mičko ... ženy porazili ŠK Futura 4:0 ...

Zápas v Čani zhodnotil Milan Ondruš takto :

Vo veľkej horúčave sme začali aktívne, dali sme rýchly gól. Súper však vzápätí vyrovnal. Od tej chvíle sme ale boli lepším družstvom, mali sme viac z hry, ale vo finálnej fáze sme sa trápili. Súper nám svojou pasivitou dával veľa priestoru, ale my sme to nevedeli využiť. Zákonite preto prišiel trest, keď súper po štandardke po zbytočnom faule išiel do vedenia. Do polčasu sme ale vyrovnali.
 Druhý polčas sme začali dobre, podarilo sa nam dať ďalšie 2 góly. Súper sa ale zmobilizoval a začal hrať vabank. My sme začali riešiť herné situácie komplikovane a súperovi dovolili dostávať sa do šestnástky. Z toho pramenil aj pokutový kop. Prestriedali sme a mladí chlapci, ktorí nastúpili pomohli. Ku koncu zápasu sme dali 5 gól a rozhodli o našom zaslúženom výťazstve. Výborne sme zahrávali štandardné situácie, z ktorých sme dali až 4 góly.