Bleskovky
ZÁPAS A-MUŽSTVA V KEŽMARKU, AKO AJ CELÉ 17. KOLO BOLO PRESUNUTÉ NA JAR !!! .... Ženy podľahli Martinu 1:3 .... DORAST : remizovali oba dorastenecké tímy 2:2 U-19 a 1:1 U17 v Kysuckom Novom Meste ... HLASUJTE za naj hráča, hráčku a trénera na tejto stránke pod fotka

MŠK Tesla Stropkov je našim ďalším súperom v Slovenskom pohári. Aktuálne prvý tím 3. ligy Východ v siedmych zápasoch nazbieral 14 bodov ( 4-2-1 ) s aktívnym skóre 14:5.
Trénera Róberta Petruša sme sa popýtali, ako to pred zápasom vyzerá v tíme.

 Pán tréner, v lige sa nám vcelku darí, no čaká nás zápas 3. kola v pohári, ako je tím na tento zápas pripravený? 
Mužstvo je na pohárový zápas pripravené rovnako ako na každý majstrovský zápas. Dostali deň voľna na regeneráciu. 
 Máte už v hlave základnú jedenástku? resp. je niekto zranený, alebo nenastúpi z iných dôvodov?
Základnú jedenástku v hlave nemám, pretože bude problém vôbec vyskladať nejakú jedenástku. Rodák s Rybovičom sú v Bratislave na FTVŠ čiže na zápas nebudú k dispozícii. Janigloš má zdravotné problémy. Budeme si musieť pomôcť s našimi dorastencami, aby sme boli schopní vyskladať aspoň 14 - 15 členný káder. 
 Fanúšikov ste so svojim mužstvom v 2. kole priviedli k veľkej radosti, čo očakávate po konečnom hvizde rozhodcu?
Bol by som šťastný keby sme opäť potešili našich fanúšikov, aj keď to bude veľmi ťažké. Určite kožu lacno nepredáme a budeme sa snažiť o čo najlepší výsledok ako to bolo aj v 2. kole. 

Výkop zápasu je naplánovaný na stredu, 27/09/2023 o 16:30. Zo všetkých vstupeniek budú vyžrebovaní traja šťastlivci, ktorí od klubu získajú permanentky.