#29

Viktor
Maťaš

Záloha

Warning: strtotime() expects parameter 1 to be string, object given in /nfsmnt/hosting2_1/d/8/d8e3f768-10e6-4af8-ac9c-56ec22cd0c23/fkpoprad.sk/web/wp-content/themes/fkpoprad/sportspress/single-player.php on line 86

Vek: 27 rokov
Národnosť: svk Slovenská republika
Výška: 172 cm
Váha: 63 kg
Kariéra: FA Benecol Košice, FK Bodva Moldava nad Bodvou, FK Košická Nová Ves, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, TJ Mladosť Kalša, FK Haniska, FK Poprad
Obľúbený klub: Manchester United

Viktor Maťaš - FK Poprad

Viktor patrí medzi mladých členov áčka, ktorí do hry i tímu samotného vlievajú veľa energie. Húževnatosť a ambície ho posúvali celou kariérou, aj v mladom veku má veľa skúseností z rôznych tímov.

Hrať futbal profesionálne, to je Viktorova veľká priorita. Športu sa venuje od malička a vášeň pre pohyb bola aj dôvodom, prečo sa Viktor rozhodol študovať šport aj na vysokej škole.

Poctivá príprava a zodpovedný prístup sa odrážajú aj na Viktorovom raste. Pôsobenie v FK Poprad si veľmi pochvaľuje, motivujú ho aj ciele klubu.

Prečítajte si rozhovor s Viktorom Maťašom tu >>