corporate_logo
logologo_small
FK POPRAD

  Dorastenci si zahrali derby zápasy s FC Košice

  streda, 15.09.2021|Posledná aktualizácia 15.9.2021 08:54

  Viac úspešné však boli tímy súpera, prinášame hodnotenia trénerov

  VÝSLEDOK A HODNOTENIE U-19

  Hodnotenie trénera Mikuláša Dvorožňáka :

  Po minulotýždňovom víkendovom voľne sme doma privítali FC Košice, síce nováčika tejto sútaže, no s hráčmi, ktorí hrávali túto súťaž v iných kluboch a patričnou kvalitou. Našim cieľom je bodovať v každom zápase, nevynímajúc tento, lebo každý bod bude v konečnom účtovaní pre nás velmi dôležitý, ak chceme akadémiu zachrániť aj pre budúci ročník.

  Zápas bol od začiatku vcelku vyrovnaný, súper išiel do vedenia po našich individuálnych chybách, no celkom rýchlo sa nám podarilo vyrovnať peknou hlavičkou Sama Dianovského, ktorý si tento gól určite zaslúžil nielen za výkon v tomto zápase, ale aj predošlých, v ktorých patrí medzi našich lídrov doteraz. V záverečných sekundách prvého dejstva hostia nevyužili pokutový kop za našu ruku v pokutovom území a tak sa išlo za nerozhodného stavu do kabín. 

  V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, veľa šancí nebolo ani na jednej strane a tak výsledok môžme považovať za spravodlivý, s ktorým vládne určitá spokojnosť, no stále je na čom tvrdo pracovať a posunúť sa ešte o krôčik ďalej. Hráči si to musia uvedomiť v prístupe v tréningovom procese, stále ich k tomu nabádame, aby sa zlepšovali ako jednotlivci a následne môže ísť na hor aj výkon mužstva. Verím, že sa v ďalších zápasoch jesennej časti zomkneme a urobíme čo najviac pozitívnych výsledkov. 

  VÝSLEDOK A HODNOTENIE U-17

  Michal Mičko, U-17
  V Košiach sme odohrali výborný prvý polčas. Všetci hráči, od brankára počínajúc až po hrotového útočníka podali koncentrovaný a zodpovedný výkon. Plnili svoje úlohy a pôsobili kompaktne ako celok. Súpera sme nepustili k vážnej príležitosti. Naopak boli sme to my, kto mohol otvoriť skóre, keď sme si vypracovali 3 jasné gólovky. No nepodarilo sa nám skórovať. V druhom polčase spravil súper pár zmien a zjednodušil prechod do ofenzívy.

  Väčšiu čas druhého polčasu sa hralo na našej polovici. No gólovku si nevypracovali. Naopak po zbytočnej chybe v strednej zóne sme po brejku inkasovali. Hráči aj napriek veľkej snahe už nenašli dostatok síl vypracovať si príležitosť na vyrovnanie. Ak chceme byť úspešní musíme vydržať v nastavnom trende a byť efektívnejší v ofenzíve.

  VÝSLEDOK A HODNOTENIE U16

  Jozef Štofko,U16

  Zápas mal od 1. minúty pomerne vysoké tempo, domáci mali spočiatku úžemnú prevahu, ktorú sa nám postupne darilo vyrovnávať. V úvode 2. polčasu sme inkasovali veľmi lacný gól po dlhej odkopnutej lopte za obranu. Celý 2. polčas sme mali viac z hry, útočili sme, no vo finálne fáze nám chýbalo viac šťastia ale aj umenia. Zápasu nechýbali emócie na oboch stranách, prevládala však skôr bojovnosť ako technický prejav. Dovolím si tvrdiť, že prehra je pre naše mužstvo v dnešnom zápase nespravodlivá. Verím, že chlapci prenesú nasadenie a obetavosť z dnešného zápasu aj do ďalších duelov.

  Mohlo by vás zaujímať

  Viac ako vyrovnaný zápas u favorita

  26.9.2021

  A-mužstvo zdolalo Raslavice 3:0

  21.9.2021

  Naše dievčatá išli na 100 percent !

  19.9.2021

  Mladší dorastenci uspeli, starším to nevyšlo

  19.9.2021

  Cez víkend dva domáce zápasy vyšších kategórií

  18.9.2021

  A-mužstvo cestovalo v nedeľu do Svidníka

  15.9.2021

  Ako sa darilo ženským výberom?

  15.9.2021

  Pred nami je ďalši víkend, naše tímy v plnom nasadení

  10.9.2021

  Muži A - strelecký koncert Kaprála a výhra 5:1 s Krompachmi

  6.9.2021

  Ženy skopírovali výsledok mužov

  6.9.2021

   2021 FK Poprad & futbalnet.sk, all rights reserved | info@fkpoprad.sk
   Sportnet online
   Futbalový klub Poprad, Športová 2, 058 01 Poprad IČO: 37941976 | IČ DPH: SK 2021866132 | 0905 512 406