Nešťastný štart rezervy do tretej ligy

Nášmu B-mužstvu nevyšiel štart do novej sezóny, keď v úvodnom kole tretej ligy Východ prehralo vo Vranove nad Topľou 1:6. Po bezgólovom prvom polčase sa zlomový moment stretnutia udial v 50. minúte, kedy bol po červenej karte vylúčený náš brankár Knurovský a domáci mali výhodu pokutového kopu, ktorý premenili. Podľa vyjadrenia hlavného rozhodcu bol Knurovský vylúčený za zmarenie jasnej gólovej príležitosti v pokutovom území držaním súpera oboma rukami. Prinášame vám aj vyjadrenie nášho brankára, ktorý bude kvôli červenej karte v nasledujúcom zápase nútene pauzovať.

FK Poprad B - Jozef Tropp
Jozef Tropp – kapitán FK Poprad B

Juniori

Vranov nad Topľou – FK Poprad B 6:1 (0:0)

Gól: Dzurjo.

Tréner Peter Pitoňák: „Prvý treťoligový zápas sme výsledkovo nezvládli. Prvý polčas bol vyrovnaný, aj keď nás musel dvakrát podržať brankár Knurovský. Druhý polčas začal veľmi zle, keď z nevinne vyzerajúcej štandartky bol vylúčený náš brankár a následný pokutový kop súper premenil. Od toho momentu sme zápas už nezvládli. Táto súťaž bude dobrou školou pre naše mladé mužstvo.“

Adrián Knurovský: „Po nedorozumení s našim stopérom som už iba hasil celú situáciu. Stiahol som protihráča a bol som si vedomý toho, že bude nasledovať pokutový kop. Predpokladal som však, že za to dostanem žltú a nie červenú kartu. Nemyslím si, že bolo správne, že som dostal tzv. dvojitý trest, teda, že okrem pokutového kopu som bol aj vylúčený.“