Tromi výhrami a tromi prehrami sa rozlúčili s touto sezónou mládežnícke kolektívy FK Poprad. Z troch bodov sa v poslednom kole súťažného ročníka radovali juniori doma proti Nižnému Hrušovu i obe kategórie mladších žiakov, ktoré triumfovali v Trebišove. Naopak, nedarilo sa dorastencom, keď všetky tri kategórie podľahli Prešovu.

FK Poprad B - N. Hrušov
FK Poprad B porazil Nižný Hrušov 4:1

Juniori

FK Poprad B – N. Hrušov 4:1 (2:0)

Góly: Kuba, Mičko, Lukáč, Begala (vlastný).

Asistent trénera Peter Pitoňák: „Posledný zápas v tomto ročníku sme chceli potešiť domácich fanúšikov a rozlúčiť sa víťazstvom. Zvládli sme nielen zápas, ale celú sezónu a týmto chcem poďakovať všetkým, ktorí prispeli k splneniu tohto cieľa, ktorý sme si predsavzali na začiatku sezóny. Ďakujeme!“

U19

Prešov – FK Poprad 2:0 (0:0)

Tréner Miroslav Guza: „Ak chceme uspieť v takýchto zápasoch, tak musíme premeniť šance, ktoré sme si hlavne v prvom polčase vypracovali a vyvarovať sa individuálnych chýb v obrannej fáze. Mladí hráči, ktorí nastúpili, nesklamali.“

U17

FK Poprad – Prešov 2:3 (1:2)

Góly: Kubis, Smieško.

Tréner Anton Kočiš: „Odohrali sme výborný zápas, aj keď sme prehrali. Myslím si, že sme si nezaslúžili prehrať. Ďakujem chlapcom za predvedený výkon a celú sezónu.“

U16

FK Poprad – Prešov 0:2 (0:0)

Tréner Jozef Vernarec: „Posledný zápas sezóny nebol veľmi kvalitný, bolo vidieť, že všetci hráči už majú po takej dlhej sezóne dosť. Boli tam svetlé momenty, ale aj slabšie chvíle. Súper bol o čosi lepší, vyhral zaslúžene. Chlapcom chcem poďakovať za zodpovedný prístup počas celého roka.“

U13

Trebišov – FK Poprad 2:7 (1:3)

Góly: Lopušek 4, Žmijovský 2, Bielený.

Tréner Radovan Novák: „Za veľmi horúceho počasia sme do zápasu vstúpili trochu vlažne. Boli sme málo aktívni. No paradoxne sme sa ujali vedenia. Domáci však dokázali odpovedať. V ďalšom priebehu sme sa skoncentrovali. Spresnili a zrýchlili sme našu hru a dokázali sme otočiť skóre v náš prospech. Druhý polčas sme na ihrisku dominovali. Chlapci predvádzali krásne individuálne, ale najmä kombinačné akcie. Podarilo sa nám streliť krásne góly. Počas zápasu prevládali pozitíva, čo ma veľmi teší. Chcel by som chlapcov pochváliť za tento zápas, ale aj za celú sezónu.“

U12

Trebišov – FK Poprad 3:8 (0:4)

Góly: Drevko 2, Uhrín, Murín, Chalányi, Polaček, Pavličko, Cimerman.

Tréner Róbert Ujčík: „Kvalita a tempo zápasu bola poznačená vysokou teplotou. Chlapci si siahli na dno síl a podali aj napriek ťažkým podmienkam veľmi dobrý výkon, za čo im patrí vďaka. Tiež im chceme poďakovať za ich prístup k tréningom a zápasom počas celého roka.“