corporate_logo
logologo_small
FK POPRAD

Ako sa darilo ženským výberom?

streda, 15.09.2021|Posledná aktualizácia 15.9.2021 07:25

Výhra, remíza a prehra našich dievčat

VÝSLEDOK A HODNOTENIE A-TÍMU ŽIEN

FK Beluša
    TJ Kovo Beluša (Beluša)
    (0:1, 1:0)
    20 divákov

Hodnotenie trénerky Pajonkovej:

"Včera sme odohrali kvalitný zápas na veľmi peknom ihrisku v Beluši, ktorý sme zvládli celkom dobre. V predu sme sa snažili kombinovať a vzadu sme hrali pekne organizovane. Prvý gól padol z pokutového kopu, ktorý vybojovala po individuálnej akcii Gembická. Zápas odpovedá výsledku, tlačili sme súpera, tvorili sme si šance, no súper tak isto. Opäť sme mali väčšie množstvo striel na bránu, ktoré neskončili gólom, niektoré vychytala šikovná brankárka domácich, iné sme smolne zahodili. Budem sa opakovať ale musíme byť v koncovke efektívnejšie. Určite na tom budeme pracovať. Chcem pochváliť celý tím za prácu, ktorú na zápase odviedli, všetky sme hrali naplno".

VÝSLEDOK A HODNOTENIE ŽENY U-19

11.09.2021
    FK Poprad - Veľká (Poprad)
    (0:1, 0:1)
    12 divákov
    MFK Zemplín Michalovce

Hodnotenie trénera Ilavského:

Na dnešný zápas sme nastupovali s tým, že chceme konečne bodovať. Bohužiaľ nám vypadlo až 5 hráčok zo základu. Dievčatá, ktoré nastúpili na miesto nich sa museli popasovať s tým, že odohrajú celý zápas. Súper bol z tých, s ktorým sme mohli bodovať. Bohužiaľ sme inkasovali ako prvý a ťažko sme sa presadzovali v ofenzíve. Mali sme nejaké šance na strelenie gólu ale chýbal nám kľud v zakončení. Do druhého polčasu sme nastupovali s tým, že chceme vyrovnať ale po chybe brankárky sme inkasovali lacný gól. Aj keď sme znova prehrali za dnešný výkon dievčatá musím pochváliť a verím že nejaké body už prídu v najbližšom zápase.

VÝSLEDOK A HODNOTENIE ŽENY U15

Hodnotenie trénera Ilavského:

Dnešný zápas našich mladších dievčat dosť ovplyvnilo, že súper prišiel o 3 hráčky menej. Bola len otázka času kedy naše hráčky strelia prvý gól aj keď sa dlho nevedeli presadiť. Po prvom góle sa dievčatá rozbehli a ukázali pekné kombinácie. Súper aj keď v oslabení občas pohrozil a strelil aj gól. Po niekoľkých zaváhaniach v obrane súper mal za stavu 3:1 možnosť kopať pokutový kop ale naša brankárka bola proti tomu aby stav znížili. Je to už druhá penalta, ktorú chytila v sezóne. Naša kapitánka Bandíková si dnes zápas užila a strelila 5 gólov. Dievčatám k prvým bodom gratulujem.

11.09.2021
    FK Poprad - Veľká (Poprad)
    (3:0, 3:1)
    7 divákov