FK Poprad


Oficiálna stránka

Bude Šesták pokračovať v FK Poprad?

Bude Stanislav Šesták aj v novej sezóne strieľať góly za FK Poprad? To je otázka, ktorú si kladú všetci fanúšikovia nielen popradského futbalu. Vynikajúci útočník má stále čo ponúknuť. Je obrovskou oporou nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Hlavne brankári a obrancovia súperov o tom vedia svoje, veď zastaviť tohto skvelého hráča nie je vôbec jednoduché.

Pred záverečným kolom druhej ligy, ktoré sa odohrá počas tohto víkendu, je Šesták s 18 gólmi na druhom mieste medzi kanoniermi. O korunu kráľa strelcov sa v poslednom kole na diaľku pobije s Michalom Hamuľakom z Bardejova, ktorý má na svojom konte 20 presných zásahov.

„Budeme sa veľmi snažiť, aby sme aj v budúcej sezóne predvádzali takú hru ako v tomto domácom zápase proti Šamorínu. Chceme strieľať góly, aby sme našich fanúšikov konečne prilákali na zápas. Potom to je oveľa lepšie, keď ich je na štadióne viac. Atmosféra dokáže každého hráča ešte viac vyburcovať,“ povedal po nedeľňajšom víťaznom súboji nad Šamorínom Stanislav Šesták.

Stano Šesták - FK Poprad
Stanislav Šesták je postrachom brankárov

rozhodne sa po dovolenke

V poslednom domácom zápase tejto sezóny proti Šamorínu (4:0) strelil Šesták dva góly. Bezprostredne po jeho skončení sme „Šestyho“ oslovili a položili mu jednoduchú otázku: Bude Stanislav Šesták aj v novej sezóne hrať v FK Poprad?

„Uvidíme ako to všetko bude po dovolenke. Premýšľal som nad tým už skôr. Je možné, že tento domáci zápas proti Šamorínu bol pre mňa rozlúčkovým v popradskom drese. Uvidíme ako mi bude futbal chýbať počas dovolenky. Veľa bude záležať od toho ako na tom budem aj po zdravotnej stránke. Zažil som tu krásne obdobie a verím tomu, že v Poprade ešte tie pekné chvíle futbalový fanúšik zažije,“ prezradil nám Šesták.

A zažijeme ich spoločne aj so Stanom? „Po dovolenke sa dá všetko do tej roviny, že sa rozhodnem. Obdobie zápasov, keď sme to nezvládli možno my v hlavách, bolo dosť nepríjemné. Začnem Trebišovom, keď sme dali možno regulárny gól, ktorý nebol uznaný. Zosypalo sa to potom na nás remízami a tými nešťastnými výsledkami. Potom, keď  v noci nemôžem spávať a trápim sa nad tým všetkým, mi futbal ani nechutí. Všetko si to musím premyslieť, porozprávame sa o tom v klube ako by mohla spolupráca pokračovať a uvidíme, čo bude ďalej,“ uzavrel Stano Šesták.