fbpx

FK Poprad


Oficiálna stránka

Pravdepodobnosť dohratia tohto ročníka ešte nie je úplne mimo hry, i keď záchranný scenár sezóny už pomaly míňa posledné dávky optimizmu. Zatiaľ však stále platí, že ročník je v pláne „dokopať“. Pre tieto dni však na svete jednoznačne platí staré známe a možno aj trošku zabudnutné: „Človek mieni, Pán Boh mení.“

Ak by však svitla nádej a ohlásil sa reálny termín, ktorý bude záväzný, mužstvá budú musieť absolvovať aspoň opätovnú ozaj krátku prípravu, pretože výpadok tempa a kolektívneho tréningu si žiada reset. Ak sa tak stane, budeme mať možnosť konfrontovať prominentné slovenské futbalové značky. Peter Ďuriš prezradil, že na zozname prípadných rozohrávok pred začatím dohrávky ligy svieti názov Spartak Trnava. Zároveň nám potvrdil, že sme v jednaní aj so Slovanom Bratislava, či s Trenčínom. Ak by sa teda optimizmus ujal slova a zasadol by na opustený ligový trón, liga by sa dohrávala v provizórnom režime a my by sme sa mali možnosť rozohrať so „značkovými súpermi“.

Ostáva nám teda veriť a správať sa zodpovedne. Liga ešte nie je stratená, hoci Východoslovenský zväz dnes zrušil všetky súťaže, ktorým predsedá a je teda jasné, že ani naša rezerva, FK POPRAD „B“ si už v tejto sezóne nezahrá.

X