FK Poprad


Oficiálna stránka

V dopoludňajších hodinách navštívilo vedenie FK POPRAD spoločnosť K_CORP, ktorej sídlo sa nachádza v neďalekej Spišskej Novej Vsi. Dôvodom bolo nadviazanie nového partnerstva a podpísanie zmluvy, ktorá prináša do FK POPRAD nové sponzorské prostriedky. Tie budú slúžiť pre ďalšie napredovanie klubu. Spoločnosť K_CORP, ktorá sa venuje IT riešeniam, na čele s pánom Ing. Petrom Košalkom, sa tak od dnes stáva novým sponzorom futbalu v Poprade.

K_CORP - sponzor FK POPRAD
Stretnutie vedenia FK POPRAD (páni Naď, Dvorčák a Eliáš) s lídrom spoločnosti K_CORP, pánom Petrom Košalkom.

Ako pán Košalko počas dnešného stretnutia zdôraznil, firma K_CORP uprednostňuje dlhodobé vzťahy so serióznymi parnermi, ktorí prinášajú pre spoločnosť kvalitne odvedenú prácu. Ceníme si, že sme sa na tejto úrovni v očiach pána Košalka nachádza aj FK POPRAD a veríme, že sa dnešným dňom rozbieha sľubná spolupráca.

Peter Košalko, Michal Naď, Roman Dvorčák

Podľa slov riaditeľa, K_CORP vníma úlohu FK POPRAD regionálne, teda nie len v role mestského klubu, ale najmä ako nádejného lídra vo výchove úspešných futbalistov v širokom okolí, práve preto sa rozhodli podporovať rýchlo sa rozvíjajúci FK POPRAD. K_CORP sa tak stáva členom rodiny FK POPRAD a pridáva sa k ďalším podporovateľom klubu.

Podpis zmluvy medzi FK POPRAD a K_CORP

Pánovi Košalkovi a spoločnosti K_CORP ďakujeme za veľmi príjemné predpoludnie a ochotu venovať finančné prostriedky pre účely ďalšieho rozvoja a práce klubu. Veríme, že uzavretie spolupráce so spoločnosťou K_CORP bude behom na dlhú trať a tešíme sa na časté stretnutia na zápasoch FK POPRAD.