Kolektívy FK Poprad boli v akcii v ďalších prípravných zápasoch. Zaujímavú konfrontáciu absolvovali mladší dorastenci do 17 rokov, ktorí si zmerali sily so seniorským tímom Vysokých Tatier. Domácemu piatoligistovi boli bielo-modrí vyrovnaným súperom. Prehrali najtesnejším rozdielom, keď dokonca v zápase aj viedli. Juniorky i ženy FK Poprad si to rozdali s Ružomberkom. Juniorky porazili MFK 2:1, ženy prehrali 0:6, keď im nevyšiel predovšetkým prvý polčas.

FK Poprad U17
Tréneri FK Poprad U17, zľava: Anton Kočiš a Róbert Ujčík

U17

FK Vysoké Tatry (muži V. liga) – FK Poprad U17 2:1 (1:1)

Gól: Kušnirák.

Asistent trénera Róbert Ujčík: „Ďalší prípravný zápas sme odohrali pod umelým osvetlením v Tatranskej Lomnici proti domácemu tímu mužov. Stretnutie začali lepšie domáci, keď nás trošku zatlačili na vlastnú polovicu. Brankár nás podržal a s pribúdajúcim časom sme si začali vytvárať sľubné príležitosti na strelenie gólu a po krásnej akcii sme skórovali ako prví. Po našej chybe v rozohrávke sme inkasovali vyrovnávajúci gól a na začiatku druhého polčasu po krásnej individuálnej akcii domáceho hráča sme už prehrávali. S pribúdajúcim časom sme sa opäť viac a viac dostávali do ofenzívy, no vyrovnať sa nám už nepodarilo. Zápas mal veľmi dobrú kvalitu a výborné tempo, o čo sa pričinilo aj domáce mužstvo. V zápase za nás nastúpilo množstvo mladších hráčov, ktorí spadajú do tejto kategórie, dokonca ešte vekovo aj dvaja starší žiaci. Zápas splnil účel, chlapci si vyskúšali hrať proti vekovo starším a hlavne fyzickejším hráčom. Všetci hráči sa s týmto popasovali výborne a zaslúžia si pochvalu.“