Polčas baráže sme zvládli úspešne

Až do 90. minúty sme boli jediným tímom, ktorému sa podarilo skórovať. A to nie raz, ale hneď štyrikrát, čo nás vzhľadom na očakávanú barážovú prekážku v podobe Trnavy „B“ mimoriadne potešilo. Z toho tri kúsky sme vsietili v prvej tretine hry. Hviezdil opäť hrajúci tréner Stanislav Šesták a svojím herným prejavom dáva celej krajine najavo svoju mimoriadnu platnosť (nielen) vo „veľkom vápne“. Gólový účet Popradu otvoril aj uzavrel a dvomi gólmi tak splnil svoju úlohu nebezpečného kanoniera. Gólmi prispeli aj Palša a Bilas. Silní sme však boli na krídlach, v strede,  i v obrane, no škoda, že záverečná minúta priniesla penaltovú príležitosť pre súpera, ktorý po diskutabilnom zákroku Maleca úspešne zakončil do ľavej časti bránky a hoci Malec siahal na loptu, nepodarilo sa mu zabrániť gólu, po ktorom okamžite zaznel trojitý rozhodcovský hvizd. Zápas skončil 4:1 a FK POPRAD má tak fantastickú východiskovú pozíciu pre postup do celoštátnej druhej ligy. Lopta je však guľatá a súper ukázal mladosť i dravosť a tak odveta v Trnave bude určite zaujímavá a neradno nič podceniť, i keď výsledok, ktorý sme dosiahli, nás radí do roly favorita pre zisk miestenky do šestnásťčlennej II. ligy.

Zostavy:

FK POPRAD: Malec, Hatok, Hric, Palša, Kica, Daško, Maťaš, Medak, Bilas, Kukoľ, Šesták. Striedali: Šašinka (Šesták), Kapláň (Kukoľ).

FC SPARTAK TRNAVA B: Vantruba, Horník, Tomovič, Mihálik, Jirka, Cíferský, Yilmaz, Magdolen, Sedlák, Oravec, Otrísal. Striedali: Bangai (Yilmaz), Gombala (Mihálik),